Фотогалерея


В рамка Всеукраїнської акції "16 Днів проти насильства": 
в 6 класі  заняття з елементами тренінгу "Скажемо булінгу НІ"

 в ДНЗ відбувся творчий проект "Долоньки миру"
Акція «Наші долоні проти насильства!» в ДНЗ


Акція «Наші долоні проти насильства!» серед учнів 1-4 класів
На порозі ЗНО!

 Дослідження серед учнів 11класу з питань соціальної адаптації
 випускників шкіл .Семінар практичних психологів ДНЗ 
на базі Ладигівського НВК 15.12.2017

Зустріч учасниів семінару


                                                            Організаційний блок

Вправа "Дерево очікувань"
 Виконання комплексу вправ, направлених на 

корекцію порушень проблем у спілкуванні
Заняття для учнів початкових класів з попередження насильства


16 листопада у нашому Ладигівському НВК пройшов день толерантності. Розпочався  день толерантності у ДНЗ, де психолог Бондарчук І.П. з діточками  провела відкрите заняття під назвою "Країна чарівних слів" 

Під керівництвом практичного психолога діти створили «Квітку толерантності».
 У школі, з  учнями 8-11 класів  було проведене заняття з елементами тренінгу «Толерантність серед нас». Учні ознайомились з поняттям толерантності, ознаками толерантної людини, мали нагоду відпрацювати у конкретних життєвих ситуаціях модель толерантної поведінки. В ході заняття було оформлено «Дерево толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства. Цей універсальний символ, який поєднує небо й землю, містить в собі силу й міць, — став основою для вираження почуттів, адже на нього діти клеїли  листочки – побажання всім жителям планети.«Життя-не ті дні, що пройшли,
а ті, що запам'яталися!»

У кожної дорослої людини є такі спогади про дитинство, які наповнюють душу незрівняним ні з чим теплом. «Всі ми родом з дитинства...». Найкраще нам хочеться «взяти з собою» у доросле життя. Саме батьківська любов забезпечує дітям емоційну захист і психологічний комфорт, дає життєву опору, а любов і безмежна довіра дитини до батьків роблять його особливо сприйнятливим до їх впливу. Спеціальні психолого-педагогічні та соціологічні дослідження показують, що родина потребує допомоги фахівців на всіх етапах дошкільного дитинства. Очевидно, що сім'я, школа та дитячий садок, маючи свої особливі функції, не можуть замінити один одного і повинні взаємодіяти в ім'я повноцінного розвитку дитини.
    Зовсім недавно з 24 по 28 квітня у Ладигівському НВК пройшов цікавий і захоплюючий марафон «Тиждень психології». 
    Сформувати загальний настрій оптимістичної тональності, настрій на «психологічну хвилю», стимулювання інтересу до психологічних знань і роботи психолога у батьків, вихователів, учнів та вихованців ДНЗ, створення сприятливого психологічного клімату - ось деякі завдання, які ставилися мною, як психологом при складанні даного проекту. 
Розвиваючі заняття з психологом в ДНЗ

Інтегрований урок з природознавства і психології у 2 класі


Немає коментарів:

Опублікувати коментар